€ 9,20 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie przesyłek od zaraz Goerlitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zgorzelec
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 18 lutego 2016 03:18

Magazyn sklepu internetowego z częściami samochodowymi zatrudni od zaraz pracowników do pakowania zamówień. Niemcy praca w Zgorzelcu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz przesyłek

Lokalizacja: Zgorzelec – Görlitz

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zbieranie części samochodowych na magazynie zgodnie z zamówieniami składanymi drogą elektroniczną przez klientów
  • pakowanie przesyłek – zabezpieczanie towaru
  • naklejenie danych adresowych oraz informacji dodatkowych

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • dobre zorganizowanie
  • pracowitość, zręczność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność logicznego myślenia i podejmowania decyzji
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli zajdzie taka konieczność

Oferujemy:

  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę ze wszelkimi świadczeniami
  • ubezpieczenie pracownicze i odprowadzanie składek
  • pracę dla Polaków
  • początkowo pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia

Aplikacja:
Wiadomość prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie przesyłek, Görlitz”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-pakowaniu-przesylek-bez-znajomosci-jezyka-zgorzelec/

ID ogłoszenia: 80156c4813e22ba0

13 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie przesyłek od zaraz Goerlitz”

  1. Przemek21 na 18 lutego 2016 @ 12:30

    Witam, jestem zainteresowany !
    prosze o kontakt mailowy –>> przemuska@gmail.com

  2. Przemek21 na 18 lutego 2016 @ 18:46

    czy jest tu ktoś kto moglby mi podac jakikolwiek kontakt do tej ofery pracy poniewaz na email nie odpisują ? z góry dziękuje !!!

  3. Witam.
    Jestem zainteresowany,mam doświadczenie w tego typu pracy,niestety CV nie da się do was wysłać.
    Mój mail.jh301174@gmail.com
    Nr.tel.+48508616904

    Dziękuję i pozdrawiam

  4. Emilian1111 na 18 lutego 2016 @ 21:01

    Jestem zainteresowany i wysłałem cv

  5. Mateusz13232 na 19 lutego 2016 @ 11:36

    Witam, jestem zainteresowany wraz z kolegą tą oferta pracy, jestesmy młodymi energicznymi osobami nie bojącymi sie żadnej pracy fizycznej. kontakt +48 793 572 416

  6. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt 609469558

  7. roberttoczek na 22 lutego 2016 @ 00:11

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt 797 653 061

  8. Kacper221 na 22 lutego 2016 @ 20:43

    Jestem zainteresowany praca nr 794719551 wczesniej pracowałem na magazynie w sports direct w Wielkiej Brytanii

  9. Witam
    jestem zainteresowany tą ofertą pracy. CV przesłałem drogą mailową. Proszę o kontakt 796725117
    Pozdrawiam

  10. ArtekSo1996 na 1 marca 2016 @ 07:14

    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani praca nr tel 732929826

  11. Marcin198500 na 2 kwietnia 2016 @ 14:21

    Witam jestem zainteresowany tą pracą.
    Jestem w stanie w podjąć tą pracę od zaraz.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu: 792975916
    Lub e mail: boyofnight20@wp.pl