€ 10 euro/h brutto plus dieta dzienna

Zwickau dam pracę w Niemczech przy dociepleniach w budownictwie dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Zwickau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2015 23:36

Firma budowlana ze Zwickau pilnie zatrudni budowlańca do dociepleń budynków. Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz w budownictwie. Pracodawca wymaga doświadczenia budowlanego.

Stanowisko: Pracownik do ociepleń

Miejsce zamieszkania: Zwickau, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa wynosi 10 euro brutto za godzinę, dodatkowo pracownikowi przysługuje dieta dzienna w wysokości 15 euro za każdy dzień pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie wykonywał prace montażowe przy dociepleniach budynków.
  • Konieczne jest dobre zabezpieczenie miejsca pracy, przygotowanie materiałów i odpowiednie wykonywanie zadań budowlanych.

Wymagania:

  • kandydat musi być w wieku do 55 lat
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • wykształcenie budowlane
  • zdolności budowlane
  • doświadczenie w pracy przy dociepleniach
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych
  • chęć podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność, obowiązkowość

Oferta:

  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie od poniedziałku do piątki
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w długotrwałej perspektywie
  • zatrudnienie od zaraz
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • zapewniona jest niemiecka umowa o pracę

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej.
Wiadomość z CV należy przesłać na adres:
rekrutacja@rzkancelaria.eu z dopiskiem: OCIEPLENIA

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-243h3f/

ID ogłoszenia: 82455c23c5297c92

1 odpowiedź na “Zwickau dam pracę w Niemczech przy dociepleniach w budownictwie dla Polaków”

  1. Tomaszkoper na 10 sierpnia 2015 @ 08:50

    Jestem zainteresowany lat 27niemam szkoly budowlanej aale mam spore doswiadczenie i sumiennie wykonuje prace prosze o kontakt