€ 2600-2900 brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy produkcji opakowań kartonowych w Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Mannheim
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 listopada 2023 01:29

Fabryka z Mannheim od zaraz potrzebuje osób do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji kartonowych opakowań. Ogłoszenie bez znajomości języka z zakwaterowaniem dostępnym na miejscu za niewielką opłatą.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Mannheim

Zarobki: 2600 – 2900 brutto zależne od kwalifikacji pracownika

Liczba miejsc: 4

Start: od zaraz

Umowa: na minimum 6 miesięcy

Zadania:

  • Wykonywanie prac pomocniczych związanych z produkcją opakowań kartonowych, w tym obsługa maszyn do cięcia arkuszy i drukarskich.
  • Składanie i klejenie arkuszy tektury w celu tworzenia pudełek.
  • Pakowanie gotowych wyrobów i przygotowanie ich do przechowywania.

Wymagania pracodawcy:

  • Gotowość do pracy przez co najmniej 6 miesięcy.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Znajomość języka niemieckiego na dowolnym poziomie będzie atutem.

Oferta pracodawcy:

  • Legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie bez pośredników na okres co najmniej 6 miesięcy.
  • Atrakcyjne warunki płacowe, zależne od posiadanych umiejętności.
  • Zakwaterowanie w komfortowych pokojach z własną łazienką (koszt 120 euro miesięcznie plus opłaty za media).
  • Zapewnienie wsparcia w kwestiach formalnych i tłumaczeniu dokumentów na miejscu.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja opakowań Mannheim 2023, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy.

ID ogłoszenia: 9106546d9beec2eb

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.