€ do uzgodnienia

Bez języka oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin od zaraz Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonndorf im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 05:12

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie z Bonndorf im Schwarzwald przy pakowaniu wędlin i wyrobów mięsnych.

Stanowisko: Pakowacz wędlin i mięs

Miejsce zatrudnienia: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na stanowisku pomocnika w zakładzie mięsnym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wspieranie prac na produkcji i przy pakowaniu mięsa i wędlin
  • zadania wykonywane będą przy taśmie produkcyjnej

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • elastyczność i wielozadaniowość
  • zaangażowanie, pracowitość, sumienność
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • rocznie do 30 dni urlopu
  • darmową odzież roboczą
  • płace pozataryfowe
  • terminowe i atrakcyjne zarobki
  • dodatki i premie na wakacje i święta
  • pełne wsparcie
  • dodatki na podstawie umowy zbiorowej BZA-DGB
  • zakwaterowanie lub pomoc w zorganizowaniu własnego zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, jeżeli chcecie uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 0049 171 413 317 3

Zgłaszać się można poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pomocnik-produkcyjny-m-k-r-bonndorf-im-schwarzwald,oferta,6887600

ID ogłoszenia: 1675d13d9ff56bd2

1 odpowiedź na “Bez języka oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu wędlin od zaraz Bonndorf im Schwarzwald”

  1. Wanda Jaworska na 28 lipca 2019 @ 21:15

    Witam wiem że ogłoszenie wygasło ale może macie jeszcze zapotrzebowanie Kontakt SMS +48669349880 lub Mail: jaworska@amorki.pl

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.