€ 10,50/h brutto

Bez języka Niemcy praca na produkcji wafli od zaraz Arnstadt 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Arnstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 04:39

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce spożywczej z Arnstadt na produkcji ciastek i wafli. Ogłoszenie pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji ciastek i wafli

Lokalizacja: Arnstadt, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiedzialny będzie za pakowanie gotowych produktów – takich jak ciastka, biszkopty, wafle, chrupkie pieczywo
  • do zadań należeć będzie również paletowanie i transport palet
  • obowiązkiem będzie naklejanie etykiet na opakowania oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • prawo jazdy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 8 euro za dobę
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie również dla osób bez języka
  • niemiecką umowę tymczasową
  • pracę w systemie zmianowym i zmiany – od 05 (05:30)- 13:30 (14.00) i 13:30(14:00) – 22:00 i od 22:00 do 06:00
  • głównie pracę od poniedziałku do piątku ale w zależności od zamówień możliwość pracy również w weekendy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-jezyka-niemieckiego/niemcy/15014723

ID ogłoszenia: 445ed81611d8d28

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.