€ 13/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz na budowie przy regipsach, remontach Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 marca 2022 02:17

Oferujemy zatrudnienie na budowie również dla ekip w Kolonii od zaraz. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy regipsach, remontach, wykończeniach. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu.

Stanowisko: pracownik budowlany – regipsiarz

Lokalizacja: Niemcy, Kolonia

Pensja: 13,00 euro na godzinę pracy plus dodatek za każdy dzień roboczy – na paliwo – w wysokości 30 euro na paliwo

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy remontach i wykończeniach, np: obowiązkiem będzie montaż regipsów, szpachlowanie, malowanie

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • konieczna jest znajomość języka niemieckiego – OD JEDNEJ OSOBY W ZESPOLE
  • dużą zaletą będą zgłoszenia od ekip

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie dla całych brygad
  • niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń:

Dane kontaktowe

Iwona Mazur

E-mail: mazur@cdpersonal.eu

Telefon: +48 668 817 007

źródło: https://carpediempersonal.eu/oferty-pracy/regipsiarz-monter-plyt-k-g

ID ogłoszenia: 526621fb29ee3368

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.