€ od 10,00 €/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz naprawa palet drewnianych k. Lipska

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:18

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz i bez znajomości języka w firmie z Lipska przy naprawie oraz produkcji palet drewnianych. Zakwaterowanie na miejscu organizuje pracodawca.

Niemcy, Dolna Saksonia, okolice Lipska

Liczba wakatów: 4

Stawka: 10 €

Główne umiejętności

Zbijania palet drewnianych

Dla naszego Klienta specjalizującego się w produkcji i naprawie palet drewnianych, poszukujemy doświadczonych pracowników produkcyjnych.

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za produkcję palet drewnianych.

Zakres obowiązków
Produkcja palet drewnianych
Obsługa pistoletu pneumatycznego
Inne prace na produkcji

Wymagania
Umiejętność posługiwania się narzędziami tj. pistolet do zbijania palet, młotek, gwoździe
Doświadczenie w branży produkcji drzewnej
Sprawność fizyczna

Oferujemy
Umowę o pracę tymczasową na warunkach polskich (ubezpieczenie w ZUS)
Organizację zakwaterowania
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ubezpieczenie dla pracownika i rodziny
Zdalne załatwienie formalności
100€ premii za polecenie pracownika
Wsparcie polskiego koordynatora

Aplikacja przez stronę:

www.ipf.jobs/job_offers/pracownik-produkcji-palet/

ID ogłoszenia: 9645ed3d2e1c36c6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.