€ 2145/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par przy pakowaniu perfum od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 marca 2022 02:24

Zatrudnienie od zaraz w firmie z Hanoweru dla par przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech jako pakowacz bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie w dobrych warunkach.

Miasto: Hanower, Niemcy

Wakaty: 10

Termin: od zaraz

Pensja: 2145 euro brutto miesięcznie

Stanowisko: Pakowacz perfum

Obowiązki:

  • powtarzalna i prosta praca przy linii produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za manualne pakowanie flakonów perfum markowych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie z uwzględnieniem wysokich norm BHP

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność oraz punktualność
  • bezkonfliktowość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • przyjazne nastawienie
  • dokładność, zręczność, pracowitość
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie bezpłatne
  • 3 zmianowy system pracy
  • pełny etat
  • pomoc przy zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • opiekę rezydenta na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze oraz komplet odzieży roboczej
  • atrakcyjne dodatki do pensji podstawowej – 2 premie w ciągu roku stałe (na święta i wakacje) + za frekwencję
  • prawo do urlopu
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością podjęcia stałego zatrudnienia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Pakowanie perfum, Hanower 04/2022”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 40762406a9b0ed55

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.