€ 2000 € netto/mies.

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie Edeka k. Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2024 00:18
  • Wygasa: 14 dni, 3 godzin

Na magazynie sieci sklepów Edeka od zaraz k. Hamburga do podjęcia praca w Niemczech dla komisjonerów. Zatrudnienie bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu w kwocie 150 euro miesięcznie.

Miejsce pracy: 19246 Lüttow Valluhn, okolice Hamburga (3 godziny drogi od Szczecina)

Stanowisko: Komisjoner

System pracy: 3 zmiany

Termin rozpoczęcia: 23.07.2024

Zakres obowiązków:

  • Wyszukiwanie produktów na półkach
  • Kompletowanie towaru za pomocą skanera ręcznego (system w języku polskim)
  • Paletowanie i etykietowanie towarów
  • Transport towaru przy użyciu ręcznego wózka paletowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku komisjonera
  • Własny samochód do dojazdów z kwatery do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 2000 EUR netto/miesięcznie
  • Stawka godzinowa: 14,15 EUR brutto/h
  • Dodatek: 25 EUR netto za każdą przepracowaną sobotę
  • Premia: 150 EUR netto za przepracowane każde pełne 2 miesiące (zgodnie z grafikiem)
  • Polską umowę o pracę (pełen etat)
  • Premia za posiadanie samochodu: 100 EUR netto/miesięcznie
  • Dodatek wakacyjny i świąteczny: jednorazowo 200 EUR brutto za przepracowanie minimum 6 miesięcy u jednego pracodawcy
  • Brak Zeitkonta
  • Obuwie robocze
  • Bonus: 450 zł netto za polecenie znajomego

Zakwaterowanie:

  • Zapewnione zakwaterowanie na miejscu
  • Koszt: 150 EUR miesięcznie (netto)

Aplikacja przez formularz na stronie:

źródło: https://sternjob.com/oferty-pracy/1050

ID ogłoszenia: 156689d68c3d7a7

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.