€ 10.15 - 11 € brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy produkcji papierku pakowego-prezentowego, Neustadt an der Weinstraße

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 96465 Neustadt/Coburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 31.10.2020r
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2020 03:43

Od zaraz w rejonie Neustadt do podjęcia praca w Niemczech także bez znajomości języka przy produkcji papieru pakowego-prezentowego w rolkach. Bezpłatne zakwaterowanie będzie zapewnione na miejscu.

Pracownik produkcji
Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko pracownika produkcji. Klient prowadzi firmę produkująca papier opakowaniowy i prezentowy, w rolkach.

Rozpoczęcie projektu: 06.07. lub 13.07.2020r.

Zakończenie projektu: 31.10.2020r z możliwością przedłużenia

Miejscowość: 96465 Neustadt/Coburg, Niemcy

Oferujemy:

-atrakcyjne wynagrodzenie

-umowę z pełnym pakietem ubezpieczeń

-bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia

-możliwość długotrwałej współpracy

-wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych

-opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

-obsługa maszyn nawijających rolki

-wymiana rolek

-zebranie gotowych rolek i ułożenie ich na palecie

-prace pomocnicze na magazynie

Wymagania:

-Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

-Sprawność fizyczna

-Zmysł techniczny

-Mile widziana znajomość języka Niemieckiego oraz własny samochód na wyjazd

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 9495ef4a4c7bb395

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.