€ 11-14/h netto

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 marca 2022 02:17

Niemcy praca od zaraz na budowie przy dociepleniach i układaniu płytek klinkierowych. Zatrudnienie 2022 w Hamburgu bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu zamieszkania.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: od 11 do 14 euro netto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie – również na wysokościach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż izolacji – dociepleń, malowanie, szpachlowanie, układanie płytek klinkierowych, fugowanie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • praktyczna znajomość technik dociepleniowych, umiejętność montażu parapetów, płytek klinkierowych
  • zdolność do bezkonfliktowej i wydajnej pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • motywacja do podjęcia pracy za granicą
  • przykładanie się do obowiązków
  • zdolność do pracy na wysokościach
  • czynne prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski
  • opcja pobierania zaliczek
  • dobre wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • zlecenia przez cały rok
  • terminowe wypłacanie pensji
  • przejrzyste warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 534 027 757

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/pracownik-budowlany-elewacje-docieplenia-klinkier-niemcy-hamburg-CID4-IDHWz2t.html

ID ogłoszenia: 82762248984c49ee

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.