€ 9,88 Euro brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech przy produkcji konserw 2020, Wyspa Rugia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rugen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok z możkiwością przedłużenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 03:59

Od zaraz na czas nieokreślony do podjęcia praca w Niemczech przy produkcji konserw rybnych. Zatrudnienie bez znajomości języka w zakładzie na Wyspie Rugia.

Pracowników produkcyjnych Niemcy
Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracowników fiycznych do produkcji konserw rybnych
Praca nie jest w zimnie, ani nie ma zapachy rybnego,a raczej zapach przypraw

Miejsce Pracy: wyspa Rugen

Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreślony

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 9,88 Euro brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 200 Euro/miesiąc- są to wynajęte mieszkania blisko pracy, pokoje dwu osobowe
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Znajomośc języka nimieckiego będzie atutem,ale nie jest konieczna

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca na róznych etapach produkcji konserw i słoików ze śledziami- praca przy tasmie, pakowanie itd.

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 1895edf88a82805e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.