Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1800 brutto

Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z elektroniką w Buggingen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:02
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz na magazynie z elektroniką w Buggingen 2020

Opis

Dla komisjonerów w Buggingen bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie od zaraz przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień.

Miasto:
Buggingen

Stawka:
11,50 €/h

Opis oferty:
Firma LPS świadczy usługi w dziedzinie pośrednictwa pracy. Nasze wieloletnie doświadczenie i zespół doradców pozwolą Ci szybko i efektywnie, nawet bez wychodzenia z domu, znaleźć pracę odpowiadającą Twoim kwalifikacjom. Zaufało nam już kilkanaście tysięcy osób!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Komisjoner art. elektronicznych

MIEJSCE PRACY: BUGGINGEN
Niniejsze ogłoszenie jest ofertą pracy tymczasowej.

Zakres obowiązków:

komisjonowanie art. elektronicznych,
obsługa działu poczty,
inne prace magazynowe.
Wymagania:

gotowość do wyjazdu do Niemiec,
mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu,
mile widziane prawo jazdy kat. B,
znajomość języka niemieckiego NIE jest wymagana!
Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem zdrowotnym,
zarobki ok. 1800 € brutto miesięcznie (11,50 € brutto/h),
możliwość uzyskania zaliczki po 2 tygodniach pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
bezpłatny transport,
możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: rekrutacja@lps.ag lub lub o kontakt pod numerem telefonu: 71 750 44 44 Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci udziału w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych prosimy o dołączenie osobnej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez LPS GmbH z siedzibą w Niemczech w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Przesłane CV bez powyższej klauzuli nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Administratorem danych osobowych jest spółka LPS GmbH, Güterfelder Damm 7114532 Stahnsdorf, Germany, Geschäftsführer: Raik Scheffler Amtsgericht Potsdam HRB 25010, Steuernummer 046/113/02679; UStIdNr. DE282579315 ogłaszająca rekrutację. Dane kontaktowe z przedstawicielem Administratora w sprawie przetwarzania danych: info@lps.ag

Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane będą przetwarzane na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, która może być w każdej chwili cofnięta.

Dane będą przetwarzane do czasu zakończenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia osobnej zgody na udział w przyszłych rekrutacjach dane będą przetwarzane do cofnięcia zgody nie dłużej niż przez okres 24 miesięcy.

Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

Odbiorcami danych są: podmioty obsługujące stronę internetową, osoby upoważnione do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych, podmioty powiązane z Administratorem, pomioty przetwarzające dane.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Aplikacja przez formularz na stronie:

www.issp.pl/oferta-szczegoly/?id=53

ID ogłoszenia: 5935edd3810a947b

   

ilość wszystkich wyświetleń: 833, dzisiaj: 0

  

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.