€ 2500-2600

Dam pracę w Niemczech bez języka jako monter do montażu hal z bezpłatnym zakwaterowaniem, Norymberga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Norymberga
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: bezterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2024 00:08
  • Wygasa: 23 dni, 18 godzin

Od zaraz firma z Norymbergi poszukuje monterów do pracy w Niemczech przy montażu hal stalowych. Oferta bez znajomości języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Gwarantujemy niemiecką umowę o pracy na pełny etat, bezpłatne zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego brygadzisty!

Monter do montażu hal z bezpłatnym zakwaterowaniem

Lokalizacja: Całe Niemcy
* Zakres obowiązków:
– praca na 1 zmianę w średniej wielkości firmie budowlanej
– prace montażowe hal stalowych : montaż fasad, płyt ściennych i obróbka blacharska
– prace dekarskie: montaż dachowych płyt o rożnych profilach, montaż drzwi, okien PCV, oświetlenia ściennego i dachowego
* Wymagania:
– wykształcenie budowlane lub doświadczenie jako monter konstrukcji stalowych
– doświadczenie w pracach przy obróbkach blacharskich
– umiejętność czytania rysunków/schematów technicznych
– brak przeciwskazań do prac wysokościowych
– mile widziane prawo jazdy kat B lub C+E
– mile widziane dodatkowe umiejętności (typu doświadczenie na wózkach widłowych, uprawnienia na podnośniki itp.)
– mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym

*Oferujemy:
– Niemiecką umowę o prace, bezpośrednio z niemieckim pracodawca, na czas nieokreślony
– Stabilne zatrudnienie z system zjazdów do Polski: 3×1, 4×1, 2×2, 6×2 lub inne, w zależności od tego ile trwa budowa w określonej lokalizacji
– Bezpłatne zakwaterowanie z dostępem do kuchni, telewizji i Internetu
– Wynagrodzenie 2000 -2500 NETTO
– Zwrot kosztów podróży do Niemiec
– Rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)

Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE CV na:

ludmilakaczorowska@gmail.com

Jesteśmy niemiecką firmą budowlaną z siedzibą w Hamburgu, od 30 lat budujemy/montujemy przemysłowe hale stalowe na terenie całych Niemiec. Aktualnie poszukujemy pracowitych i uczciwych monterów do montażu hal przemysłowych (obróbek blacharskich, dachów, fasad itp) na terenie całych Niemiec. Zatrudnienie w naszej firmie tylko legalne, na niemieckich warunkach-niemiecka umowa o prace. Proces rekrutacji odbywa się zdalnie, wszystkie niezbędne dokumenty wysyłamy na email, przez cały czas trwania umowy zapewniamy opiekę polskojęzycznego koordynatora budowy oraz pomagamy w załatwieniu formalności w Niemczech (np. założenie konta bankowego, ewentualnie Kindergeld i inne).

ID ogłoszenia: 8566445aafa74b2

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: rusukr
  • Zarejestrowany od: 18 sierpnia 2020

Inne przedmioty dodane przez rusukr

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez rusukr »