€ 10,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech bez języka przy pakowaniu ciastek Arnstadt od zaraz 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Arnstadt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:03

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce spożywczej z Arnstadt dla pakowaczy bez znajomości języka. Oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu ciastek, biszkoptów i wafli.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Lokalizacja: Arnstadt, Niemcy

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji ciastek, biszkoptów, wafli, chrupek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za paletowanie towaru, magazynowanie, etykietowanie produktu oraz przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane jest posiadania doświadczenia w pracy na produkcji, szczególnie żywności
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie na 3 zmiany
  • czynne prawo jazdy kat.B

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie w cenie 8 euro/doba
  • zatrudnienie w Niemczech bez znajomości języka
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy tymczasowej
  • dobre zarobki
  • pracę zmianową od 05:00 (05:30) do 13:30 (14:00) i 13:30(14:00) do 22:00 i od 22:00 do 06:00
  • praca w zależności od zamówień od poniedziałku do piątku ale również w weekendy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do aplikowania za pośrednictwem źródła.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/ciastka-arnstadt

źródło: www.infopraca.pl/praca/pracownik-produkcji-bez-jezyka-niemieckiego/niemcy/15014723

ID ogłoszenia: 8135ee145d8ea781

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.