€ 2400€

Dam pracę w Niemczech dla fizjoterapeutów w Bensheim od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bensheim
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Bezterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 22 czerwca 2020 03:20

Z dobrą znajomością języka do podjęcia od zaraz praca w Niemczech na stanowisku fizjoterapeuty w rejonie miasta Bensheim.

Wymagania: bardzo dobra znajomość jezyka niemieckiego w pismie i mowie

doświadczenie zawodowe 3-4 lata, punktualność i sumienność,

miły stosunek do pacjentów,

samodzielne planowanie terminów i dokumentacji,

prawo jazdy kat. B

Warunki pracy: jestesmy obecnie rozwijajacym się gabinetem fizjoterapeutycznym, 5 terapeutów- pracujemy w nowej od 2016

klimatyzowym gabinecie. Każda osoba z nas pracuje z pacjentami

w gabinecie, u pacjenta w domu i w domu starców.

Po próbnym okresie pracy – 6 miesiecy (40 godz./ tygodniowo) terapeuta dostaje do dyspozycji służbowe auto (też do użytku prywatnego).

Chętnie pomożemy w szukaniu mieszkania.

Obowiązki: opisane powyżej lub w umowie pisemnej, telefoniczny kontakt : 0049 6251 855 33 11

ID ogłoszenia: 1245eebc725ade01

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez PhysiotherapiepraxisHochstadten

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez PhysiotherapiepraxisHochstadten »