€ 12,20/h +dieta i zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech dla glazurników-kafelkarzy na budowie od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:23

Aktualna propozycja zatrudnienia w Hanowerze dla budowlańców – glazurników. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie przy wykończeniach z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Glazurnik – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Waiblingen, Backnang – Niemcy

Pensja: 12,20 euro brutto na godzinę pracy plus dieta dzienna w wysokości 24 euro netto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace remontowe i wykończeniowe jako glazurnik – demontaż/skuwanie starych płytek i układanie nowych + fugowanie
  • inne prace zlecane budowlane

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • atutem będzie auto i prawo jazdy kat,B
  • przynajmniej 4 lata udokumentowanego doświadczenia
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w grupie

Zapewniamy:

  • możliwość pobierania zaliczek
  • bardzo dobre zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia – obowiązuje zatrudnienie bezpośrednio na podstawie umowy podpisanej z pracodawcą
  • odprowadzanie składek oraz płacenie podatków
  • płatny urlop SOKA BAU
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • odpłatne zakwaterowanie
  • ubezpieczenie socjalne
  • opieka rezydenta przez cały okres zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • +48 32 746 57 40 / +48 32 746 01 46 lub +48 32 746 61 66

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 15:30

Możliwość przesyłania aplikacji z załączeniem CV mailowo, na adres:

  • rekrutacja@flexjob.pl z dopiskiem w tytule: GLZ/2019/DE

źródło: www.praca-za-granica.pl/o-843457.php

ID ogłoszenia: 4855d0fbdb51d1cd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.