€ 10,00

Dam pracę w Niemczech jako manager w niemieckiej firmie z Pforzheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pforzheim
  • Znajomośc języka: bardzo dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 marca 2022 01:32

Z bardzo dobrą znajomością języka w firmie z Pforzheim od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na stanowisku managera. Zakwaterowanie zorganizowane będzie bezpłatnie.

Niemiecka firma zatrudni w Pforzheim pana lub panią na stanowisko managera.
Praca w biurze w siedzibie firmy oraz na terenie całych Niemiec (wyjazdy służbowe)

Obowiązki:
– reprezentowanie firmy podczas rozmów z kontrahentami, urzędami
– pozyskiwanie nowych kontrahentów
– kontrola realizacji podpisanych umów
(to NIE jest sprzedaż artykułów)

Wymagania:
– bardzo dobra znajomość niemieckiego w mowie i piśmie
– dobra samoorganizacja czasu pracy
– czynne prawo jazdy kat. B

CV prosimy przesyłać na adres:

info@megaworker.pl

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 16621f69a91f945

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez informacja@op.pl

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez informacja@op.pl »