€ do uzgodnienia

Dam pracę w Niemczech jako spawacz MIG-MAG we Frankfurcie nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: umowa na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 czerwca 2019 04:55

Agencja personalna dla klienta z Frankfurtu nad Menem poszukuje od zaraz doświadczonych spawaczy MIG-MAG do podjęcia pracy w Niemczech przy spawaniu różnego typu elementów.

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG
kraj: Niemcy, Frankfurt nad Menem

Wysoka podstawa, atrakcyjne dodatki godzinowe i komfortowe mieszkanie, a to wszystko na długoterminowej umowie o pracę – brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę !

Zakres obowiązków:
• spawanie metodą MIG/MAG,
• fachowe przygotowanie materiałów do spawania,

Od Ciebie oczekujemy:

• doświadczenia w zawodzie spawacza,
• znajomości języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny),
• ważnych uprawnienien spawalniczych (mile widziane).

Oferujemy:

1. Pensje, plus w pelni oplacone mieszkanie we Frankfurcie
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony u sprawdzonego pracodawcy na terenie Niemiec.
3. Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
4. Ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.
5. Płatne urlopy i premie świąteczne.
6. 13-sta pensja.
7. Atrakcyjne dodatki godzinowe.
8. Możliwość wypłacania zaliczki.
9. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.
10. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.
11. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

… oraz wiele więcej.
Zainteresowany ?

Jeżeli spełniasz wszystkie wymagania zawarte w ofercie, wyślij CV ze zdjęciem na adres: info@walterfachkraft.pl
W tytule wiadomości umieść informację na jakie stanowisko aplikujesz. Przyśpieszy to weryfikację Twoich dokumentów.

Inne Oferty pracy oraz więcej szczegółów o Naszej firmie znajdziesz na stronie www.walterfachkraft.pl, profilu facebook: facebook.com/walterfachkraft lub dzwoniąc pod numery tel. + 48 713666081, + 48 713666455

Pamiętaj, że współpracując z Nami masz gwarancję stabilnej i legalnej pracy w Niemczech.

Nie zwlekaj i zmień pracę z Walter-Fach-Kraft!

ID ogłoszenia: 1865d08e841621a9

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.