€ 11-12 € brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz montaż elementów na produkcji, Erligheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 74391 Erligheim, Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 marca 2022 01:26

Z komunikatywną znajomością języka w Erligheim od zaraz propozycja podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy montażu elementów.

Obecnie dla naszego klienta zagranicznego poszukujemy osób na stanowisko do montażu. Klient prowadzi zakład produkujący wentyle i mikrowentyle magnetyczne oraz bloki przyłączeniowe (zastosowanie w wielu branżach, tj. jak medycyna, sanitariaty, maszyny drukujące i papiernicze, przemysł).

Szczegóły:
Rozpoczęcie zlecenia: 09 lub 14.03.2022r (termin wyjazdu do uzgodnienia)
Zakończenie zlecenia: długoterminowa współpraca
Miejsce pracy: 74391 Erligheim, Niemcy

Oferujemy:
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy,
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych,
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:
– Montaż małych części (na siedząco lub stojąco),
– Produkcja i kontrola modułów według instrukcji,
– Oznaczenia i pakowanie według instrukcji

Wymagania:
-Znajomość języka Niemieckiego
– Zręczność,
– Dobry wzrok (części mają 9mm),
– Sprawność fizyczna,
– Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu: 735 933 896

ID ogłoszenia: 2726226107af16fd

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.