€ 12/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz na budowie przy dociepleniach Monachium 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 05:53

Zatrudnienie na budowie w Monachium przy dociepleniach. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Stawka godzinowa: 12 euro na godzinę pracy netto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • praca na budowie jako pracownik ogólnobudowlany
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie praca przy dociepleniach
  • pracownik będzie także zajmował się wykończeniami – malowaniem i tynkowaniem

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia i praktyczna znajomość zawodu
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • możliwość przyjechania własnym autem będzie mile widziana
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie pracownicze
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • atrakcyjne wynagrodzenie i wypłacanie ich terminowo
  • dobre zarobki w wysokości 12 euro netto
  • pracę do podjęcia od zaraz na terenie Niemiec

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami:

577-511-922 lub 730-850-914

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-na-budowie-w-monachium-przy-dociepleniach-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 5765b183130cb269

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.