€ do uzg.

Dam pracę w Niemczech opiekunka osób starszych do pary seniorów z Hanoweru od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hannover
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 05:18

Od zaraz potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad parą seniorów z Hanoweru. Zlecenie dotyczy opieki nad Panią w wieku 79 lat oraz Panem w wieku 81 lat.

AZ Partner zatrudnia opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech

OPIS STANOWISKA
do opieki małżeństwo
pani – 79 lat, 46 kg, 174 cm , osłabiona, COPD musi zakładać na parę godz maskę z tlenem, leżąca, łóżko pielęgnacyjne, materac przeciwodleżynowy, potrzebuje pomocy przy myciu, bez pieluch i nocnego wstawania – podopieczna oczytana i zainteresowana kulturą,

pan -81 lat, 70 kg, 174cm, pocz. demencja, nadciśnienie, porusza się sam, i myje sam,bez pieluch

Sytuacja mieszkaniowa dom jednorodzinny, własna łazienka, może palić na zewnątrz, internet i rower jest na miejscu

WYMAGANIA
– OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
– JĘZYK dobry/komunikatywny

NASZA OFERTA
oferujemy:
– stawka miesięczna: 1700 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 535-227-228

ID ogłoszenia: 765d0d20926e47c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.