€ 14,50/h brutto

Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Monachium 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 14 maja 2020 04:54

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Monachium dla sprzątaczek przy sprzątaniu biur. Ogłoszenie pracy w Niemczech z podstawową znajomością języka. Pracodawca oferuje pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia na czas zatrudnienia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Termin: od zaraz

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu powierzchni biurowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie również dbanie o estetyczny wygląd, wszelki prace zostaną szczegółowo omówione na miejscu

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B
  • dobra kondycja fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc w szukaniu mieszkania do wynajęcia
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie administracyjne oraz kadrowe – pomoc przy organizowaniu i tłumaczeniu niezbędnych dokumentów itp.
  • opcja pobierania zaliczek
  • młody, zgrany zespół

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu z dopiskiem w tytule: „Sprzątanie biur – od maja 2020, Monachium”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-2020-dla-sprzataczek-przy-sprzataniu-biur-w-monachium/

ID ogłoszenia: 4075ebc35d9790c3

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu biur od zaraz Monachium 2020”

  1. Zainteresowany priv wojtas2206@gmail.com

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.