€ na akord

Dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach jeżyn, malin bez języka lipiec 2020 Jork

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Jork
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:21

Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorach malin i jeżyn w Jork. Sezonowa praca w Niemczech od lipca 2020 z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru malin i jeżyn

Termin: praca od lipca do września 2020

Pensja: na akord

Miejsce zatrudnienia: Jork, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbiór malin oraz jeżyn w okolicach Hamburga
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór owoców rosnących pod folią

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja, pracowitość

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w terminie Lipiec – wrzesień, pracownik sam decyduje ile pracuje
  • praca w wymiarze 8-10 godzin dziennie z jednogodzinną przerwą na obiad
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie prywatne
  • praca w młodym, zgranym zespole – głównie z Polakami

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny dostępny poniżej:

[ogłoszenie źródłowe nieaktualne]

  • kontakt w języku polskim: + 48 693 737 704, + 49 1517 182 6 313
  • kontakt w języku niemieckim: + 49 1722 484 8 30

źródło: www.olx.pl/oferta/praca-przy-zbiorze-malin-i-jezyn-niemcy-CID4-IDF4sIo.html

ID ogłoszenia: 515ed37c0d4ec5d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.