€ 12,00

Dekarz – dam pracę w Niemczech na budowie od zaraz bez języka krycie dachów, Hildburghausen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 98646 Hildburghausen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:12

Bez znajomości języka na terenie Hildburghausen od zaraz legalna praca w Niemczech na budowie dla doświadczonych dekarzy przy kryciu dachów.

Dla jednego z klientów z branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko “Dekarz”.

Czas zlecenia: czerwiec/lipiec – grudzień

Zakres obowiązków:
– przygotowanie i montaż rynien dachowych
– krycie dachów
– montaż parapetów blaszanych

Wymagania:
– doświadczenie na analogicznym stanowisku
– mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
– umowa z pełnym pakietem ubezpieczeń
– darmowe zakwaterowanie na czas trwania zlecenia
– długoterminowa współpraca
– opieka polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl z dopieskiem “dekarz”.

ID ogłoszenia: 3325ee868e612a25

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.