€ 2800 +dodatki

Dla par dam pracę w Niemczech bez znajomości języka na produkcji zabawek od zaraz w Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 lipca 2024 01:08
  • Wygasa: 25 dni, 8 godzin

Również dla par na terenie Düsseldorf dostępna ciekawa praca w Niemczech przy produkcji zabawek. Zatrudnienie od zaraz także bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu dla chętnych za opłatą.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Start: od zaraz

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Umowa: na okres 3 miesięcy próbnych z opcją przedłużenia

Liczba miejsc: 4

Pensja: od 2800 euro brutto miesięcznie +premie

Zakres obowiązków:

  • Manualne składanie komponentów zabawek i weryfikacja jakości wyrobów końcowych
  • Wykorzystywanie różnorodnych narzędzi ręcznych w procesie montażu
  • Kontrola parametrów technicznych produktów i wykrywanie potencjalnych defektów
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych po przejściu odpowiedniego szkolenia

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • Skrupulatność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
  • Stosowanie się do zasad BHP
  • Punktualność i gotowość do pracy w zmiennych godzinach
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w sektorze produkcyjnym

Nasza propozycja:

  • Natychmiastowe zatrudnienie wraz z kompleksowym przeszkoleniem
  • Uproszczony, zdalny proces aplikacyjny
  • Wsparcie polskojęzycznego opiekuna i pomoc w aklimatyzacji
  • Trzymiesięczny okres próbny z perspektywą długoterminowej współpracy
  • Możliwość wynajmu lokum: 250 euro miesięcznie za osobę lub 350 euro za parę

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-dla-par-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-zabawek-od-zaraz-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 966668ee6e3c355c

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.