€ 12,41

Dla par od zaraz praca w Niemczech w ogrodnictwie przy sadzonkach, Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gensingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 30.09.2024
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2024 00:24
  • Wygasa: 3 dni, 1 godzina

Z podstawową znajomością języka niemieckiego lub angielskiego w Gensingen do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech w ogrodnictwie przy sadzonkach. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione.

Firma InnovaPlant Zierpflanzen GmbH & Co. KG należąca do grupy firmy Kientzler Gartenbau GmbH & Co. KG z siedzibą w Gensingen (Niemcy) zatrudni parę (kobietę i mężczyznę) do pracy sezonowej w terminie kwiecień – wrzesień 2024 (wcześniejszy termin wyjazdu do uzgodnienia).

Opis stanowiska pracy kobiety:
• Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pielęgnacje/przycinanie roślin matek/ i za odcinanie szczepków, które należy dokumentować na listach
• Praca w w sterylnych warunkach (obowiązkowy fartuch ochronny, siateczką na głowie; praca w pozycji stojącej

Opis stanowiska pracy mężczyzny:
• Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pielęgnacje zewnętrznego terenu firmy (podlewanie kwiatów, przesadzanie, przenoszenie z punktu A do punktu B)
• Pomoc w szklarni przy stołach (czyszczenie, przesuwanie itp.)
• Posiadanie uprawień na wózek widłowy mile widziany, lecz niekonieczny
• Możliwe dyżury weekendowe (podlewanie kwiatów), płatne 25% więcej

Wymagania dla obu osób:
• Język niemiecki lub angielski na minimum podstawowym
• Doświadczenie nie jest wymagane. Zapewniamy przyuczenie

Zapewniamy:
• Umowę o pracę na czas określony renomowanym niemieckim pracodawcą
• 39 godzin w tygodniu
• Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
• Wynagrodzenie 12,41 €/h brutto
• Dodatek urlopowy
• Zakwaterowanie w pokoju
• Na miejscu dobrze wyposażona kuchnia: lodówki, kuchenki, mikrofalówki
• Pralki. Użytkowanie bezpłatne.
• Internet 6 €/miesiąc
• opiekę polskiego koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres Email:

ahaupa@kientzler.de albo pod numerem telefonu +49 162 2476019.

ID ogłoszenia: 56265fc16259792f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Kientzler Gartenbau GmbH & Co KG

Ostatnie przedmioty dodane przez Kientzler Gartenbau GmbH & Co KG »