€ 16,50 brutto+mieszkanie

Fizyczna praca Niemcy na myjni samochodowej w Berlinie bez języka od zaraz z zakwaterowaniem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2024 01:02
  • Wygasa: 17 dni, 7 godzin

Myjnia samochodowa z Berlina poszukuje od zaraz 2 osoby do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy kompleksowym myciu i dogłębnym sprzątaniu aut klientów. Zakwaterowanie darmowe możliwe dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny myjni samochodowej

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • Wykonywanie kompleksowego mycia oraz dogłębnego sprzątania samochodów klientów zgodnie z wytycznymi i standardami myjni
  • Czyszczenie wnętrza i zewnętrznych elementów pojazdów, w tym karoserii, szyb, felg, oraz wnętrza kabiny
  • Używanie odpowiednich narzędzi i środków czyszczących w celu osiągnięcia wysokiej jakości efektów końcowych
  • Współpraca z innymi pracownikami w celu zapewnienia sprawnego przebiegu procesu mycia i obsługi klientów
  • Utrzymywanie czystości i porządku na terenie myjni oraz dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i narzędzi

Oczekiwania:

  • Brak doświadczenia zawodowego nie jest przeszkodą do podjęcia pracy
  • Gotowość do pracy fizycznej, czasami w trudnych warunkach atmosferycznych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz szybkiego przyswajania nowych informacji
  • Odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,50 euro brutto na godzinę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego w branży motoryzacyjnej oraz szkoleń z zakresu obsługi klienta i technik mycia samochodów
  • Darmowe zakwaterowanie dla pracowników na miejscu
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy w centrum Berlina

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca fizyczna na myjni, Berlin 2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 102663be677e37ad

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.