€ 11-12 €/h

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz sortowanie odpadów zielonych, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: ok.Kolonia
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:00

Od zaraz w rejonie Kolonii do podjęcia fizyczna praca w Niemczech przy sortowaniu odpadów zielonych. Zatrudnienie dostępne z minimum komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Firma Pośrednictwa Pracy za granicą Top Job 9403 szuka dla niemieckiego pracodawcy
Pracowników fiycznych do sortowania zieloych odpadów
Miejsce Pracy: ok.Kolonii
Data rozpoczecia: od od zaraz na czas nieokreslony

CO OFERUJE PRACODAWCA
Niemiecką umowę o pracę
Wynagrodzenie 11-12 Euro/brutto/godzina
Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne
Zakwaterowanie organizuje pracodawca – płatne 250 Euro/miesiąc
Pomoc w załatwieniu formalności

WYMAGANIA DOTYCZĄCE KANDYDATÓW
Dobra kondycja fizyczna
Znajomośc języka nimieckiego w stopniu umozliwiającym zzrozumienie poleceń

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
Sortowanie odpadów zielonych

topjob@onet.pl

ID ogłoszenia: 3865d039c477f358

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.