€ od 12.00 € brutto/h

Karlsruhe, praca Niemcy w budownictwie od zaraz malarz – renowacja betonu / docieplenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe, Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: współpraca długoterminowa
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 31 marca 2022 02:14

Firma działająca w Karlsruhe od zaraz poszukuje wykwalifikowanych malarzy do pracy w Niemczech na budowie przy renowacji betonu i dociepleniach. Jedna osoba w grupie 3-os musi znać język niemiecki.

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy osób na stanowisko malarza / osoby do renowacji betonu / ociepleń elewacji. Klient prowadzi firmę malarską, zatrudnia około 70 osób. Głównym obszarem działania firmy są prace malarskie, ocieplanie elewacji, renowacja betonu oraz powłok balkonowych.

Rozpoczęcie projektu: 01.05.2022r
Zakończenie projektu: długoterminowa współpraca
Miejsce: okolice Karlsruhe, Niemcy

Oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Bezpłatne zakwaterowanie w okresie zatrudnienia
– Możliwość długotrwałej współpracy
– Wsparcie na każdym etapie rekrutacji a także pomoc w sprawach
organizacyjnych
– Opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Wymagania:
-doświadczenie na stanowisku malarza lub pracownika przy izolacjach/ociepleniach
-mile widziane prawo jazdy kat.B
-1 osoba na grupę musi znać język Niemiecki (grupy 3 osobowe)

Obowiązki:
Malarz
-wykonywanie prac malarskich
Osoba do izolacji:
-wykonywanie izolacji termicznych, renowacja betonu, renowacja powłok podłogowych
-ocieplanie elewacji

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu:

735 933 896

ID ogłoszenia: 863623c43a84d9e2

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.