€ 700 Euro brutto

Kelnerka lub Kelner praca w Niemczech od zaraz w znanej sieci hoteli, Braunlage

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Braunlage
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Trzy miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 września 2019 03:16

W rejonie Braunlage od zaraz do podjęcia praca w Niemczech na stanowisku kelnerki lub kelnera w znanej sieci hoteli. Na tym stanowisku konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego.

Renomowana sieć hoteli z siedzibą w Braunlage (Góry Harcu) zatrudni kelnera/ kelnerkę z dobrą znajomością języka niemieckiego (minimum B2). Praca będzie trwała od początku grudnia 2019 do końca marca 2020 (3 miesiące). Istnieje możliwość przedłużenia współpracy, jeśli obie strony będą zadowolone. Mile widziani studenci.

Wymagania pracodawcy:
• Dobra znajomość języka niemieckiego (B2 i wzwyż);
• Zaangażowanie i pozytywne nastawienie do pracy;
• Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;
• Wysoka kultura osobista i dobre umiejętności interpersonalne.

Warunki pracy:
• Zarobki wysokości 700 Euro miesięcznie brutto;
• Praca w renomowanej, rozpoznawalnej sieci hoteli;
• Możliwość przedłużenia współpracy, a nawet pozyskania stałej pracy w Niemczech;
• Piękna, malownicza lokalizacja w górach Hercu.

Obowiązki:
• Pełna obsługa klientów w restauracji;
• Udzielanie informacji Gościom hotelowym.

Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim. Najlepiej w formacie Europass (CV wygenerowane przez uzupełnienie formularza na stronie Europass w języku niemieckim).

ID ogłoszenia: 9495d8e0023466dd

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: zkopera
  • Zarejestrowany od: 27 września 2019

Inne przedmioty dodane przez zkopera

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez zkopera »