€ 13,50-18 /h

Murarz – praca Niemcy w budownictwie od zaraz, Monachium, Stuttgart, Frankfurt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 04:09

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Niemczech od zaraz w budownictwie dla doświadczonych murarzy. Zatrudnienie 2020 m.in. w rejonie Monachium, Stuttgartu, Frankfurtu nad Menem.

Miejsce pracy: Monachium, Stuttgart, Frankfurt nad Menem

Zakres obowiązków::
Prace murarskie, Obsługiwanie maszyn budowlanych wykorzystywanych w pracach murarskich, prace ogólnobudowlane.

Oczekujemy:
Chęci do pracy, zaangażowania,uczciwości, sumienności, chęci rozwoju, mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:
Umowę o pracę
Wynagrodzenie od 60-100 zł netto za godzinę
Zakwaterowanie i dojazd do pracy
Zjazd do kraju po 6 tygodniach firmowym busem na trasie Niemcy-Wrocław- Opole- Kraków.
Wyposażamy w odzież roboczą i narzędzia

Aplikacja drogą mailową

Cv proszę wysyłać na adres : monika.wykner@alwergroup.pl

ID ogłoszenia: 725ecfbbcfb7df6

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Monika Alwer Group

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Monika Alwer Group »