€ do ustalenia

Murarz – praca w Niemczech na budowie od zaraz bez znajomości języka w Schnaittach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: 91220 Schnaittach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas trwania zlecenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:00

Firma działająca w Schnaittach poszukuje murarzy również bez znajomości języka do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione bezpłatnie.

Dla jednego z klientów poszukujemy kandydatów na stanowisku Murarz.
Prace związane są z przebudową budynków gospodarczych.

Obowiązki:
– wszelkiego rodzaju prace murarskie
– prace ogólnobudowlane

Wymagane:
– doświadczenie na analogicznym stanowisku
– sprawność fizyczna

Oferujemy:
– darmowe zakwaterowanie
– atrakcyjne wynagrodzenie

aleksander.kopanczyk@hrinternational.pl

ID ogłoszenia: 4965edf63703884d

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.