€ 2860,00 brutto+dodatki

Na produkcji czekolady dam pracę w Niemczech bez znajomości języka od zaraz w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 maja 2024 00:49
  • Wygasa: 13 dni, 23 godzin

Fabryka czekolady k. Berlina poszukuje osób dyspozycyjnych od zaraz do pracy w Niemczech na produkcji słodyczy. Zatrudnienie także bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane dla pracowników odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady / pomocnik

Miasto: Berlin, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 2860.00 euro brutto miesięcznie za pełny etat (4oh/tyg. – stawka godzinowa 16,50 €/h)

Liczba wakatów: 6

Zakres obowiązków:

Pracownik produkcji czekolady jest odpowiedzialny za przygotowanie składników, mieszanie ich zgodnie z recepturą, formowanie czekolady, jej chłodzenie i pakowanie. Dodatkowo nadzoruje kontrolę jakości i dba o zachowanie standardów higieny oraz bezpieczeństwa żywnościowego w procesie produkcji.

Wymagania:

  • Brak wymagań co do znajomości języka niemieckiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Gotowość do pracy na pełny etat.
  • Możliwość pracy w systemie zmianowym.
  • Dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie w wysokości 2860.00 euro brutto miesięcznie.
  • Pełen etat (40 godzin tygodniowo) z możliwością nadgodzin.
  • Organizowane zakwaterowanie na miejscu, odpłatne dla pracowników.
  • Przyjazne środowisko pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach przedsiębiorstwa.

Aplikacja:

Zachęcamy do składania aplikacji drogą elektroniczną, dołączając aktualne CV ze zdjęciem oraz wyrażając zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym. Prosimy również o podanie realnego terminu dyspozycyjności.

Cenimy przemyślane aplikacje. Nie poszukujemy kandydatów o niskim zaangażowaniu, którzy spodziewają się łatwych zarobków bez wkładu własnego.

Pragniemy podkreślić, że pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: PC/B/05U/24

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

ID ogłoszenia: 94666378ddb7734e

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.