€ 2250-2750 brutto

Na produkcji detergentów od zaraz praca w Niemczech bez języka dla par Bremen 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:11

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Bremen przy produkcji detergentów. Oferta pracy w Niemczech 2020 dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji detergentów

Miasto: Bremen, Niemcy

Wakaty: 6

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2250 do 2750 euro brutto miesięcznie – wysokość będzie ustalana indywidualnie

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce przemysłowej na produkcji chemii do sprzątania – kostek do prania/zmywania, płynów, sprayów, itp.
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości produktów, nadzór nad napełnianiem butelek, obsługa maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, zdyscyplinowanie
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia i wsparcie przy dopełnianiu spraw organizacyjnych jak i formalnych na miejscu
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowanie na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro od pary
  • możliwość podnoszenia umiejętności i zdobycia doświadczenia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem: produkcja chemii gospodarczej, 2020

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-produkcja-detergentow-od-zaraz-bremen-2020-2/

ID ogłoszenia: 7075ee0b2cd91027

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.