€ 1450€

Niemcy praca dla opiekunki osób starszych do Pani 93 l. ze Schiffdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schiffdorf
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 04:12

W miejscowości Schiffdorf pilnie potrzebna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie przy opiece nad seniorką w wieku 93 lat, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

RODZAJ:
1. Nowe- Cornelia
2. Termin zlecenia od: 17-19 .06 do: 6-8 tyg
3. Miejscowość: 27619 Schiffdorf
Osoba podopieczna:
1.Wzrost: 164
2.Waga :45
3.Wiek: ur .1927

Opis Podopiecznej/go:
Pani ma 93 lata i nigdy nie pracowała, jej maż był lekarzem , a ona zawsze panią domu. Jest bardzo dobrze wykształcona, ceni dobre maniery i życzliwość. Jest przyjacielską osobą, tolerancyjną i cieszy się, ze będzie miała towarzystwo. Jest pełna dobrego humoru , można się z nią pośmiać i pożartować. Umysłowo seniorka nie ma żadnych ograniczeń. Potrzebuje opiekunki serdecznej, z dobrymi manierami i zadbanej.
Seniorka jest w tej chwili w szpitalu, bo złamała kość ogonową – idąc z koszem prania do piwnicy potknęła się na schodach, bo w tym samym czasie rozmawiała tez przez telefon.
Seniorka potrzebuje pomocy przy prysznicu i balsamowaniu pleców i ubieraniu wąskich swetrów. Ma balkonik, ale stara się poruszać sama, bo jej głupio używać rollatora 😉
Pielęgniarka przychodzi każdego ranka, by załozyc rajstopy uciskowe.
Na tej steli konieczne jest FS, seniorka chce być mobilna, i aby opiekunka miała auto na zakupy oraz też by razem czasem wybrać się by coś kupić.
Seniorka ma przepiękny dom w pięknej okolicy Ogrodnik troszczy się o ogród, wygląda jak park, jedyna prośba do opiekunki, by podlala 5 doniczek z kwiatami na tarasie 😉
Dom jest również bardzo zadbany, jak sama seniorka.
Na tę chwilę, przychodzi Polka, która sprząta, ona pokaże wszystko opiekunce. Z biegiem czasu, gdyby seniroka potrzebowała więcej opieki, pomoc domowa będzie przychodzić regularnie, tearaz tylko przy uzasadnionej potrzebie (mycie okien, większe porządki)
Seniroka ma 2 synów, jeden jest lekarzem, drugi zajmuje się nieruchomościami. Chcą by mama spędziła starość w domu, tak jak sobie tego życzy, obaj mieszkają w Hamburgu, dlatego chcą opiekunki, na której będą mogli polegać.
Schorzenia: osteoporoza

Pielęgniarka: tak, rozkłada leki

Czynności wykonywane przez podopiecznego:
a) poruszanie się – samodzielnie lub z balkonikiem
b) toaleta – samodzielnie
c) higiena osobista/ mycie – z pomocą
d) ubieranie- samodzielnie
e) Jedzenie. – samodzielnie

Wstawanie w nocy – seniorka wstaje do toalety , ale nie potrzebuje asysty opiekunki.
Zakres obowiązków:
a) prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
b) opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)
Warunki domowe: dom w mieście, niedaleko centrum, do sklepu 15 min pieszo, 5 min rowerem.
W razie uzasadnionej potrzeby przychodzi pani do sprzątana i ogrodnik.
Warunki dla Opiekunki: pokój , Internet, czas wolny 2-3 godz dziennie, +2 razy po pół dnia. Seniorka zostaje sama.
Wymagania:
1. znajomość j. niemieckiego: gut, FS, palenie tylko na zewnątrz
2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona
3. gotowość do pracy w okresie:
4. Warunki zatrudnienia:Umowa zlecenie

Stawka 1450€ netto
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 5275ee782c095eb3

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.