€ 16,75 +dieta, zakwaterowanie

Niemcy praca fizyczna przy przeprowadzkach bez znajomości języka od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2024 01:05

Od zaraz na terenie Kolonii do rozpoczęcia fizyczna praca w Niemczech jako pracownik przeprowadzek. Ogłoszenie dostępne bez znajomości języka i doświadczenia ponieważ firma zapewnia szkolenie. Zakwaterowanie na start zapewnione bez żadnych opłat.

Stanowisko: pracownik fizyczny przy przeprowadzkach

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Zarobki: 16,75 euro brutto na godzinę pracy plus dieta (20 euro netto za dzień pracy) i zamieszkanie na start

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja

Zakres zadań:

  • Przygotowywanie mebli i innych przedmiotów do transportu oraz ich rozładunek podczas operacji przeprowadzkowych.
  • Prowadzenie transportu mebli i przedmiotów do miejsca docelowego.
  • Wykonywanie prac wymagających wysiłku fizycznego.
  • Zapewnienie przestrzegania ustalonych standardów bezpieczeństwa podczas przeprowadzek.

Oczekiwania:

  • Gotowość do rozpoczęcia pracy od maja 2024 roku.
  • Umiejętność wykonywania zadań fizycznych oraz utrzymanie dobrej kondycji fizycznej.
  • Potwierdzenie braku przeszłości karnej poprzez stosowne zaświadczenie.
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w dziedzinie przeprowadzek byłoby istotnym bonusem.

Propozycja:

  • Zapewniamy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 16,75 euro brutto za każdą godzinę pracy, co pozwala być konkurencyjnym na rynku.
  • Dodatkowo, oferujemy dietę w wysokości 20 euro netto za każdy dzień aktywności zawodowej, zwiększając Twoje korzyści finansowe.
  • Bezpłatne zakwaterowanie jest gwarantowane przez pierwsze 3 miesiące zatrudnienia, co zapewnia Ci komfortowe warunki życia podczas adaptacji.
  • Praca rozpoczyna się od maja 2024 roku na podstawie bezpośredniej umowy zawartej z niemiecką firmą na miejscu, co daje Ci stabilność zatrudnienia i bezpośrednią współpracę z pracodawcą.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca przy przeprowadzkach, Kolonia 05/2024”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@germanymail.com

ID ogłoszenia: 17366202d849762a

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.