Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed  | 

 

€ 2600 +dodatki

Niemcy praca na magazynie obuwia od zaraz bez znajomości języka hurtownia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 kwietnia 2024 01:37
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca na magazynie obuwia od zaraz bez znajomości języka hurtownia Lipsk

Opis

Hurtownia obuwia sportowego z Lipska poszukuje od zaraz komisjonerów gotowych do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego przy kompletacji i pakowaniu zamówień do wysyłki. Mieszkanie dla pracowników dostępna odpłatnie.

Stanowisko: Pomocnik ma magazynie obuwniczym

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 2600 euro brutto miesięcznie plus dodatki do pensji

Wakaty: 6

Termin rozpoczęcia zatrudnienia: od zaraz

Twoje główne zadania obejmują:

  • Precyzyjne kompletowanie zamówień na obuwie sportowe zgodnie z listą dostarczoną przez magazyniera.
  • Staranne pakowanie zamówień oraz ich dokładne przygotowanie do wysyłki.
  • Obsługa narzędzi magazynowych po odpowiednim przeszkoleniu, w tym wózków paletowych, dla zapewnienia płynności logistyki w magazynie.

Wymagania:

  • Gotowość do natychmiastowego podjęcia pracy, język niemiecki mile widziany, lecz nie wymagany.
  • Doświadczenie z obsługą narzędzi magazynowych będzie atutem, ale nauka ich obsługi możliwa w trakcie pracy.
  • Wysoka sprawność fizyczna i elastyczność w pracy w dynamicznym środowisku.
  • Precyzja i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków dla utrzymania wysokiej jakości i efektywności na magazynie.

Oferujemy:

  • Przyzwoite wynagrodzenie w wysokości 2600 euro brutto miesięcznie, z możliwością premii, zapewniające uczciwe wynagrodzenie za Twoją pracę.
  • Możliwość szybkiego rozpoczęcia pracy po podjęciu decyzji.
  • Możliwość zakwaterowania na miejscu za 200 euro miesięcznie na osobę, zapewniająca wygodne i bezpieczne mieszkanie w pobliżu miejsca pracy.
  • Szanse na rozwój zawodowy i awans, co umożliwia ci ciągłe doskonalenie i osiąganie nowych celów zawodowych.
  • Pomoc od polskojęzycznego rezydenta w codziennych sprawach, co ułatwi Ci adaptację i dostosowanie się do nowego środowiska pracy oraz życia osobistego.

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 05/2024” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia..

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-obuwiem-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 17766295aee32ab7

   

ilość wszystkich wyświetleń: 391, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.