€ 1,100.00

Niemcy praca od zaraz dla opiekunki osób starszych do Pani 78 l. z Trausnitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Trausnitz
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2020 03:29

Począwszy od 17-go czerwca aktualna propozycja pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Trausnitz przy opiece nad Panią w wieku 78 lat, która jest po udarze.

OPIS ZLECENIA
Rozpoczęcie: 17.06.2020
Miejscowość: 92555 Trausnitz( blisko granicy Czeskiej)
Osoba podopieczna: kobieta
Wzrost 165
Waga 90 kg
Wiek 78 lat
Opis osoby podopiecznej:
Małżeństwo potrzebuje opiekunki i gospodyni domowej czyli Pani zajmującej się gotowaniem i sprzątaniem w domu. Podopieczna jest po udarze(niewładna prawa strona) i porusza się tylko na wózku. Po zawale niestety nie może też mówić. Podopieczna mieszka z mężem, który jest zdrowy z zawodu był kucharzem. Mąż Pani Emmy wykonuje dużo czynności przy żonie: pomaga w transferze, zmianie pieluch, w toalecie i kąpaniu. Opiekunka pomaga seniorowi w opiece nad Panią Emmą. Codziennie rano przychodzi o 6:00 Pflegedienst. Około 7:00 zaczyna pracę opiekunka. Podopieczną należy codziennie myć. Pani Emma jest miła sympatyczna ma jasny umysł, pokazujemy jej gazetę, albo oglądamy telewizję jak pogoda pozwoli, to wychodzimy z nią na spacer. Obiad około 12:00 kolacja około 19:00. W Niedziele popołudnie są zazwyczaj wolniejsze ponieważ do małżeństwa przychodzi rodzina bądź znajomi. Codziennie Opiekunka ma wolne dwie godziny po obiedzie. Zakupy robi dziadek. Blisko domu jest piekarnia.

Schorzenia: udar, nadciśnienie,
Pflegedienst: przychodzi codziennie rano
Czynności wykonywane przez podopieczną:
– poruszanie się- na wózku
– ubieranie- z pomocą
– jedzenie- z pomocą
Wstawanie w nocy: brak
Zakres obowiązków:
– gotowanie
– sprzątanie
– pranie
Warunki domowe: Dom jednorodzinny
Warunki dla Opiekunki:
– pokój z Internetem
-TV
Wymagania:
– kobieta
– doświadczenie w opiece
– język niemiecki – podstawowy

Warunki zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Stawka 1100 € netto
tel. 574 701 864

ID ogłoszenia: 8785ed8ff24ddf8e

Brak tagów

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.