Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,400.00

Niemcy praca opieka nad małżeństwem seniorów w Gillenfeld 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gillenfeld
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 czerwca 2018 07:07
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca opieka nad małżeństwem seniorów w Gillenfeld 2018

Opis

Obecnie poszukiwana rzetelna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece na małżeństwem seniorów w rejonie Gillenfeld. Zatrudnienie dla osoby z doświadczeniem i dobrą znajomością języka.

Firma Pflege mit Herzen 24 Sp. z o.o. Sp.k zatrudni opiekunkę osób starszych w Gillenfeld, Nadrenia-Palatynat (ok. Koblencja), Niemcy.

Podopieczni to mobilne małżeństwo (pan – 170 cm wzrostu, 70 kg; pani – 150 cm wzrostu, 50 kg). Seniorzy spokojnie przesypiają noce, samodzielnie korzystają z toalety. Podopieczny sam przeprowadza czynności pielęgnacyjne i higieniczne. Seniorka choruje na demencję. Jest spokojna i wycofana. Codziennie przychodzi opieka medyczna, do pani dodatkowo opiekun z Caritas. Poza nadzorowaniem podopiecznych do obowiązków należy prowadzenie gospodarstwa domowego: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów.

Seniorzy mieszkają w domu jednorodzinnym o powierzchni około 120 m2. W domy są niezbędne sprzęty: winda wannowa, krzesełko toaletowe, balkonik. Do dyspozycji opiekuna lub opiekunki jest duży pokój o powierzchni około 20m2 z osobną łazienką. Dla opiekuna przeznaczono pokój z osobną łazienką, jest internet. Sklepy znajdują się w pobliżu, do dyspozycji jest też rower.

Z relacji opiekuna na 28.05.2018:

Seniorzy spokojnie przesypiają noce, poruszają się samodzielnie, samodzielnie korzystają z toalety. Podopieczny sam przeprowadza czynności pielęgnacyjne i higieniczne. Seniorce w czynnościach higienicznych pomaga opiekunka medyczna z Caritas. Z obserwacji opiekuna – ważne jest, aby wszystkie przedmioty odkładać na swoje miejsca, co znacznie ułatwia seniorom funkcjonowanie.
Poszukujemy Pań i Panów z dobrą znajomością języka niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Zlecenie od zaraz na 2 miesiące 1400 euro netto/m-c + 300 euro premii wakacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +48 508 624 688

ID ogłoszenia: 2865b1e1f9cce2d6

Brak tagów

ilość wszystkich wyświetleń: 475, dzisiaj: 0

  

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.