€ od 10000 PLN netto

Niemcy praca sezonowa 2022 przy zbiorach truskawek bez znajomości języka Rövershagen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rövershagen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 marca 2022 02:24

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach owoców truskawek. Zatrudnienie w Rövershagen dla osób bez znajomości języka od maja 2022. Zakwaterowanie oraz obiady zorganizowane są na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik do zbiorów truskawek

Miasto: Rövershagen, Niemcy

Dokładna lokalizacja: 18182 Rovershagen Purkshof 2

Pensja: od 10000 PLN miesięcznie netto, za pielenie 9,84 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy zbiorach owoców

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • w pełni bezpieczne środowisko pracy
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacanie terminowo
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie oraz obiady w cenie 10 euro na dobę
  • za każdy dzień pracy przy zbiorze truskawek dodatek w wysokości 15 euro
  • na miejscu za darmo opcja prania, internet po wifi, opcja wypożyczenia wysokiej jakości odzieży przeciwdeszczowej
  • łatwa aplikacja do śledzenia wyników w pracy

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o aplikowanie poprzez stronę: www.karls.jobs

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/niemcy-zbior-truskawek-2022-bezpiecznie-i-wysokie-zarobki-CID4-IDH7eVs.html

ID ogłoszenia: 901623211a5bf534

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.