€ 14,70/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech pomocnik na budowie bez znajomości języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 marca 2022 02:17

Aktualna oferta pracy w Niemczech od zaraz w budownictwie 2023. Zatrudnienie w Monachium dla pomocników budowlanych bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany – pomocnik

Lokalizacja: Monachium, Stuttgart, Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: 14,70 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie zadań o charakterze fizycznym na każdym etapie budowy
  • prace pomocnicze przy cieślach, zbrojarzach, murarzach
  • dbanie o porządek na placu budowy

Oczekiwania:

  • motywacja, zaangażowanie
  • wysoka precyzja pracy
  • atutem będzie prawo jazdy kat. I
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • przejazdy za darmo co 4 tygodnie firmowym busem na tranie Niemcy – Wrocław – Opole – Kraków
  • uposażenie pracownika – odzież do pracy, buty oraz narzędzia
  • zatrudnienie przez cały rok
  • polskie ubezpieczenie emerytalne i zdrowotne w zależności od rzeczywistych zarobków
  • szkolenia
  • gwarancję podnoszenia kwalifikacji
  • bardzo dobre zarobki w wysokości od 14,70 euro brutto na godzinę
  • urlop SOKA Bau w wymiarze 30 dni
  • wsparcie przy uzyskanie zwrotu z podatku niemieckiego na koniec roku
  • pomoc koordynatora przy wszelkich formalności
  • darmowe lokum

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny pod numer poniższy, lub przesłanie zgłoszenia przez źródło.

  • [ogłoszenie nieaktualne]

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-ogolnobudowlany-niemcy,oferta,8871808

ID ogłoszenia: 568622e133116fb1

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.