€ 14,00

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech dla kierowcy z kat. C + kod 95, Gensingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gensingen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: do 30.09.2024
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 maja 2024 00:07
  • Wygasa: 14 dni, 16 godzin

Firma z branży ogrodnictwa działająca w Gensingen poszukuje od zaraz kierowcy kat.C do podjęcia sezonowej pracy w Niemczech przy przewozie kwiatów. Podstawowa znajomość języka będzie wymagana.

Firma ogrodnicza Kientzler Gartenbau GmbH & Co. KG z siedzibą w Gensingen poszukuje kierowcy (mezczyzna/kobieta/divers) do pracy sezonowej jako kierowcę ciężarówki od maja do września 2024.

Wymagania:
• Prawo jazdy kat. C z kodem 95
• Doświadczenie w kierowaniu ciężarówki
• Podstawy języka niemieckiego lub angielskiego

Zakres obowiązków:
• Transport kwiatów do klientów na terenie Niemiec i w razie zapotrzebowania do drugiej siedziby firmy oddalonej około 3 km
• Podczas luźniejszych dni pomoc w dziale wysyłki przy pakowaniu
• Inne zadania zlecane przez przełożonego

Zapewniamy:
• Umowę z renomowanym niemieckim pracodawcą
• Ubezpieczenie zdrowotne i socjalne
• Nadgodziny płatne +25%
• Bon kwartalny za frekwencję
• Dodatek urlopowy
• Dieta wg obowiązujących stawek przy wyjazdach do klientów
• Zwrot kosztów za buty ochronne S1 lub S2 (z wkładką metalową) do 100 €/rok

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres Email:

ahaupa@kientzler.de

albo pod numerem telefonu +49 162 2476019. Jeżeli nie odbieram, proszę napisać na Whats App.

ID ogłoszenia: 4056638724fa3191

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.