€ 2050/mc

Od zaraz dla par praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie z obuwiem w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2020 04:41

Aktualna propozycja zatrudnienia w Lipsku dla par bez znajomości języka. Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie obuwia przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu paczek.

Stanowisko: Pracownik magazynu obuwniczego

Lokalizacja: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 5 – 2 pary i jeden “singiel”

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • optymalne wykorzystywanie czasu pracy na efektywne zbieranie zamówień, przyjmowanie dostaw, pilnowanie ładu, aktualizowanie danych w systemie komputerowym itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność, solidność
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu, koszt to 300 euro miesięcznie od osoby oraz 500 euro miesięcznie od pary
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • rozwój i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w terminie
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o wysłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu

Wiadomość e-mail należy zatytułować odpowiednio: „Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 05/2020”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-na-magazynie-obuwia-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 7015ed7bfd101540

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.