€ 15,50 brutto +mieszkanie

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka dla par przy sortowaniu odzieży, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Augsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 czerwca 2024 01:53
  • Wygasa: 3 dni

Firma z Augsburga poszukuje kandydatów oraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka dostępne od zaraz przy sortowaniu używanej odzieży. Darmowe zakwaterowanie zapewnione na cały okres umowy.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 15,50 euro brutto na godzinę pracy +zakwaterowanie darmowe (bez zakwaterowania możliwe 16,50 €/h)

Wakaty: 4 (lub 2 pary)

Opis stanowiska:

Praca polega na starannym sortowaniu używanej odzieży, w tym na precyzyjnej klasyfikacji według kategorii, segregacji zgodnie z wytycznymi, oraz kontroli jakości i stanu ubrań. Ważnym aspektem jest identyfikacja uszkodzeń i elementów nieodpowiednich do dalszego użytku, a także utrzymanie wysokiego poziomu czystości i higieny w miejscu pracy.

Wymagania:

  • Szybkość i skuteczność w segregowaniu różnych przedmiotów
  • Dobra kondycja fizyczna i zdolność do pracy w pozycji stojącej przez dłuższy czas
  • Brak alergii i skłonności do reakcji uczuleniowych
  • Motywacja do ciągłego rozwoju zawodowego
  • Skupienie na szczegółach i dokładność w wykonywaniu zadań
  • Znajomość modowych trendów i marek będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do wykonywania rutynowych zadań fizycznych
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana

Oferujemy:

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego w branży recyklingu odzieży
  • Szkolenie przygotowujące do pracy, zapewniające niezbędne umiejętności
  • Stałe zatrudnienie na podstawie pełnoetatowej umowy o pracę zgodnie z niemieckim prawem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,50 euro brutto za godzinę
  • Darmowe zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
  • Możliwość pracy w jednej zmianie dla par, co ułatwia godzenie życia zawodowego z prywatnym

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 06/2024″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 614666edf4c3af09

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.