€ 2350 +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 czerwca 2020 04:14

Zatrudnimy od zaraz osoby także bez znajomości języka przy sortowaniu odpadów w Hamburgu. Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od czerwca 2020

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 2350 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • praca w specjalnej odzieży ochronnej przy ręcznym sortowaniu odpadów
  • zadania wykonywane są przy taśmociągu

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna, zwinność, energiczność
  • zręczność
  • wytrzymałość, odpowiedzialność
  • zdyscyplinowanie
  • brak problemów ze zdrowiem
  • punktualność
  • motywacja

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie
  • pełne wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, administracyjnych oraz organizacyjnych
  • zgodnie z prawem pracy – prawo do płatnego urlopu
  • odzież roboczą oraz środki ostrożności
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę ze świadczeniami, ubezpieczeniem
  • pierwszą umowę na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Hamburg 2020”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@fastmail.de

ID ogłoszenia: 435ee69c76692bc

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.