€ 13,68 EUR

Od zaraz Niemcy praca jako pracownik ocynkowni Würzburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Würzburg
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Długość umowy: okres próbny 6 m-cy, z opcją przedłużenia do 48 m-cy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 05:03

Firma z Würzburga działająca w branży przemysłowej poszukuje obecnie pracowników ocynkowni do pracy w Niemczech. Konieczna co najmniej podstawowa znajomość języka.

Pracownik produkcji/pomocnik na galwanizerni

Miejsce pracy: okolice Würzburga, Niemcy

Zadania:
– trawersowanie (zawieszanie stalowych elementów budowlanych na hakach),
– szlifowanie elementów budowlanych szlifierkami i pilnikami,
– obsługa maszyny produkcyjnej,
– kontrola jakości produktu gotowego,
– czyszczenie maszyn i urządzeń zgodnie ze standardami,
– dbałość o porządek i czystość hali.

Wymagania:
– sprawność fizyczna,
– dokładność, spostrzegawczość,
– zdolności manualne,
– zaangażowanie oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
– dyspozycyjność do wyjazdu od zaraz,
– MILE WIDZIANE: uprawnienia na suwnice/wózek widłowy lub chęć wykonania uprawnień w okresie trwania umowy.

Oferujemy:
– niemiecką umowę lub umowę oddelegowania,
– pracę długoterminową,
– stawkę godzinową 13,68 euro/h brutto,
– możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobycia doświadczenia.
– możliwość pracy od zaraz.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV.

Prosimy o dodanie klauzuli w treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

ID ogłoszenia: 7055d11edaf95157

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca jako pracownik ocynkowni Würzburg”

  1. Andrzej Pisarski na 15 lipca 2019 @ 13:04

    Byłbym zainteresowany proszę o więcej szczegółów jak jest z zakwaterowaniem ile miesięcznie ,czy jest możliwość otrzymania pokoju 1 osobowego….mój adres e-mail: andpis1@wp.pl

    ewentualnie nr.tel.+4915214738789

  2. Cinek798 na 21 lipca 2019 @ 19:35

    Witam.
    Chciałbym poznać więcej szczegółów, 18 lat pracuję w cynkowni w Szczecinie. Mój telefon 510728306

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.