€ 2000-2500/mc

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy choinkach bez języka w leśnictwie 2023

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 marca 2022 02:19

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy uprawie choinek na plantacji. Zatrudnienie od zaraz bez znajomości języka w leśnictwie 2023 z zakwaterowaniem i wyżywieniem zapewnionym przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: 10 euro na godzinę pracy netto – około 2000 – 2500 euro miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w lecie przy choinkach – jodle kaukaskiej
  • do zadań należeć będzie samodzielna naprawa oraz stawianie ogrodzenia, nawożenie plantacji, stosowanie oprysków, ręczne oraz maszynowe sadzenie młodych choinek, wycinanie drzew, porządkowanie lasu, koszenie
  • pracownik będzie również jeździł traktorem i samochodem służbowych oraz zajmował się innymi pracami zlecanymi na bieżąco

Oczekiwania:

  • brak nałogu alkoholowego
  • konieczność posiadania prawa jazdy kat. B i T
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • preferowane zgłoszenia od osób z Podkarpacia
  • pełna samodzielność
  • energiczność
  • wytrzymałość na warunki pogodowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie sezonowe od marca
  • praca kilka tygodni w Niemczech i kilka wolnego
  • przejazd do lasu i powrót również płatne
  • pierwsza umowa próbna – opcja podjęcia na stałe
  • zamieszkanie oraz wyżywienie zapewnione na miejscu przez pracodawcę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • [ogłoszenie wygasło]

źródło: olx.pl

ID ogłoszenia: 44162278db211006

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.