€ 2200/mc brutto

Od zaraz praca w Niemczech na budowie dla kafelkarza-glazurnika Żytawa

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Żytawa
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Opublikowany: 11 czerwca 2020 04:10

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na stałe dla glazurnika-kafelkarza. Zatrudnienie na budowie w Żytawie dla pracowników budowlanych z podstawowym językiem niemieckim.

Stanowisko: Kafelkarz – pracownik budowlany

Miejsce zatrudnienia: Żytawa, Niemcy

Pensja: 2200 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie prac wykończeniowych, polegających na montażu kafelków

Oczekiwania:

  • zdolność do dobrej organizacji własnego czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • elastyczność
  • samodzielność w pracy
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność układania płytek na zaprawę

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie stałej, niemieckiej umowy o pracę
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 2200 euro brutto plus premie i dodatki
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
  • narzędzia do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • uniform służbowy
  • wsparcie rezydenta na miejscu
  • pracodawca zapewnia regularne zjazdy do Polski

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: https://gratka.pl/praca/kafelkarz-niemcy-przy-polskiej-granicy/ob/16667494

ID ogłoszenia: 9485ee138fd9bca8

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.