€ Do uzg.

Od zaraz praca w Niemczech w budownictwie dla malarza budowlanego Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 marca 2022 02:23

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla malarza budowlanego. Zatrudnienie w budownictwie na terenie Hamburga przy malowaniu mieszkań i obiektów przemysłowych. Bezpłatne zamieszkanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Malarz budowlany

Lokalizacja: Hamburg, Frankfurt nad Menem, Stuttgart, Monachium, Regensburg, Nuernberg, Ingolstadt – Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie przy malowaniu mieszkań domów i budynków przemysłowych
  • zadania również na zewnątrz i na wysokościach przy malowaniu fasad
  • obowiązkiem będzie również szpachlowanie

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • przynajmniej 1 rok udokumentowanego doświadczenia w pracy malarza
  • wysoka motywacja
  • wykształcenie kierunkowe jako malarz lub pracownik budowlany
  • znajomość języka niemieckiego od jednej na2 osoby
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość pobierania zaliczek
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowie o pracę
  • składki socjalne
  • odprowadzanie podatku
  • ubezpieczenie
  • gwarancja podjęcia długotrwałej współpracy
  • prawo do płatnego urlopu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerami:

  • +48 538 555 080
  • +48 510 980 944

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-budowlany-niemcy,oferta,8838265

ID ogłoszenia: 31562322573e3854

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.